Nasze koty z tytułem Supreme Champion i Distinguished Variety Merit

Deneris Hari Maya*PL

  • Kolor płowy BSH p

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (4-7 miesięcy)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja) ---------------- Ex 1, BIV ---- sędzia Martin Urban (CZ)
24.04.2022 - Żilina ------------------------------- Ex 1 ---- sędzia Mira Fonsen

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja) ------------- Ex 1 ---- sędzia Dorte Kaae (DK)
12.06.2022 - Koszyce ---------------------------- Ex 1 ---- sędzia Ad Bruijn (NL)

Klasa 9 (otwarta)
21.08.2022 - Ostrawa (Czechy) --------------- Ex 1, CAC ---- sędzia Gerardo Fraga y Guzman (ES)
22.08.2022 - Ostrawa --------------------------- Ex 1, CAC ---- sędzia Helene Reiter
28.08.2022 - Żilina (Słowacja ----------------- Ex 1, CAC ---- sędzia Charles Spijker
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Izumi Hari Maya*PL

 

 
  • Kolor czarny (BSH n)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja) -------------- Ex 1, NOM BIS ---- sędzia Helene Reiter
24.04.2022 - Żilina --------------------------- Ex 1 ---- sędzia Martin Urban

Klasa 9 (otwarta)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja) ---------- Ex 1, CAC ---- sędzia Ad Bruijn (NL)
12.06.2022 - Koszyce ------------------------ Ex 1, CAC ---- sędzia Dorte Kaae (DK)
28.08.2022 - Żilina (Słowacja) ------------- Ex 1, CAC ---- sędzia Alexey Shchukin (NL)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Solana Hari Maya*PL

  • Kolor czekoladowy (BSH b)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 10 (otwarta kastratów)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja) ------- Ex 1, CAP, NOM BIS ---- sędzia Helene Reiter
24.04.2022 - Żilina ---------------------- Ex 1, CAP, ---- sędzia Martin Urban (Cz)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja ----- Ex 1, CAP, NOM BIS, BOS neuter female cat.3 - sędzia Dorte Kaae
Uzyskała tytuł: PREMIOR (PR)

Klasa 8 (Premiorów)
12.06.2022 - Koszyce --------- Ex 1, CAPIB, NOM BIS, BIS neuter cat.3, BOB 4 neuter - sędzia Ad de Bruijn
16.07.2022 - Cieszyn (Polska) ------------ Ex 1, CAPIB, NOM BIS, BIS neuter cat. 3 -- sędzia Henry Hornell
17.07.2022 - Cieszyn ----------------------- Ex 1, CAPIB, NOM BIS ---- sędzia Magdalena Kudra (PL)
Uzyskała tytuł: INTERPREMIOR (IP)

Klasa 6 (Interpremiorów)
28.08.2022 - Żilina (Słowacja) ----------- Ex 1, CAGPIB ---- sędzia CharlesSpijker (BY)

 

Wystawy Specjalistyczne BSH
16.07.2022 - Cieszyn --- SPECIAL SHOW BSH ---- NOM BIS, SPECIAL SHOW neuter female 

Samarkanda Hari Maya*PL

  • Kolor płowy (fawn) gen. ticked

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
12.10.2019 - Ostrawa (Czechy)--------------------- Ex 1, NOM BIS, BIS ---- Sędzia: Irek Pruchniak
13.10.2019 - Ostrawa -------------------------------- Ex 1, NOM BIS, BIS ---- Sędzia: Svetlana Stoliarova (BY)
19.10.2019 - Bańska Bystrzyca (Słowacja) ----- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Ania Hange (NO)
20.10.2019 - Bańska Bystrzyca -------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Pia Nyrup (DK)
09.11.2019 - Brno (Czechy) ------------------------ Ex 1 ---- Sędzia: Vinkel Marina
10.11.2019 - Brno ------------------------------------ Ex 1 ---- Sędzia: Hamalainen Satu
07.12.2019 - Ołomuniec (Czechy) ---------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Lupan Boris
08.12.2019 - Ołomuniec ---------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak

Klasa 9 (Otwarta)
11.01.2020 - Ostrawa (Czechy) -------------- Ex 1, CAC, NOM BIS, BIS ---- Sędzia: Reiter Helene
12.01.2020 - Ostrawa -------------------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- Sędzia: Fraga y Guzman Gerardo (ES)
07.03.2020 - Wrocław ------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Fraga y Guzman + M. Włodarczyk
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (Czempionów)
08.03.2020 - Wrocław ------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Britta Busse (DE)
20.08.2022 - Ostrawa (Czechy) -------------- Ex 1, CACIB ---- sędzia: Gerardo fraga y Guzman (ES)
21.08.2022 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, CACIB ---- sędzia: Helene Reiter
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
28.08.2022 - Żilina (Słowacja) --------------- Ex 1, CAGCIB ---- sędzia: Charles Spijker (BY)

 

Sakura Hari Maya*PL

  • Kolor czekoladowy

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
07.12.2019 - Ołomuniec (Czechy) -------------- Ex 1 ---- Sędzia: Lupan Boris
08.12.2019 - Ołomuniec -------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak

Klasa 9 (Otwarta)
11.01.2020 - Ostrawa (Czechy) ----------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Chadaj Marek
12.01.2020 - Ostrawa ----------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Jaroslav Panek
07.03.2020 - Wrocław ----------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Britta Busse (DE)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (Czempionów)
08.03.2020 - Wrocław ----------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Marzena Włodarska (PL)

Konsuela Hari Maya*PL

  • Kolor czekoladowy (BSH b) ticked

  • 4 lata i 4 miesiące

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 ( kocięta 4-7 miesięcy)
18.08.2018 - Ostrawa --------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Jarosław Panek (CZ)
19.08.2018 - Ostrawa --------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Philippe de Guerny Ventura

 Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
24.11.2018 - Ołomuniec (Czechy) ----------- Ex 1 ---- Sędzia: Edstrom Anne-Gro
25.11.2018 - Ołomuniec ----------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Jarda Panek 

Klasa 9 (otwarta)
05.01.2019 - Ostrava (Czechy) ---------------- Ex 1, CAC Sędzia: Marek Chadaj (PL)
06.01.2019 - Ostrava ---------------------------- Ex 1, CAC, Sędzia: Fraga y Guzman Gerardo (ES)
16.03.2019 - Stupava (Słowacja) ------------- Ex 1, CAC, BIV ---- Sędzia: Jaana Jyrkinen
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (czempionów)
17.03.2019 - Stupava -------------------------- Ex 1, CACIB, BIV ---- Sędzia: Laura Burani Ferrari (IT)
20.04.2019 - Liberec (Czechy) --------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Venclikova Lenka (CZ)
21.04.2019 - Liberec --------------------------- Ex 1, CACIB, BIV ---- Sędzia: Jarda Panek (CZ)
Uzyskala tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

 

Klasa 5 ( międzynarodowych czempionów)
11.05.2019 - Warszawa ----------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Lenka Venclikova
12.05.2019 - Warszawa ----------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Marzena Włodarczyk

 

Hoshi Hari Maya*PL

  • Kolor liliow (BSH c) / gen. ticked

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 9 (otwarta)
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) ---------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ------------------------ Ex 1, CAC ---- Sędzia: Lenka Venclikova (Cz)
17.06.2018 - Żory ---------------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Jarosłav Panek + Lucka Pankova (CZ)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (czempionów)
30.06.2018 - Brno (Czechy) --------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Knyova Linda
01.07.2018 - Brno --------------------------------- Ex 1, CACIB, NOM BIS ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
25.08.2018 - Żylina (Słowacja) ----------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Charles Spijker
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
26.08.2018 - Żylina ---------------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Nathalie Smits-Peelen
19.10.2019 - Bańska Bystrzyca (Słowacja) ---- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS -- Sędzia: Aina Hauge (NO)
20.10.2019 - Bańska Bystrzyca ------------------- Ex 1, CAGCIB, ---- Sędzia: Jaana Iyrkinen (FI)
07.12.2019 - Ołomuniec (Czechy) --------------- Ex 2, ------------ Sędzia: Gustaitiene Jurgita
08.12.2019 - Ołomuniec --------------------------- Ex 2, ------------ Sędzia: Irek Pruchniak
11.01.2020 - Ostrawa (Czechy) ------------------- Ex 1, CAGCIB, ---- Sędzia: Helene Reiter
12.01.2020 - Ostrawa ------------------------------- Ex 1, CAGCIB, ---- Sędzia: Jarda Panek
07.03.2020 - Wrocław ------------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Gerardo Fraga y Guzman
Uzyskała tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (wielkich międzynarodowych czempionów)
08.03.2020 - Wrocław ----------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Britta Busse (DE)

 

Eleni Hari Maya*PL

  • Kolor: płowy (BSH p) gen. ticked

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta 4-7 miesięcy)
07.05.2017 - Warszawa ---------------------- Ex 1 ---- Sędzia Henry Hornell (CH)
03.06.2017 - Kraków ------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Pia Nyman (FI)

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
17.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Dorota Szadurska (PL)
18.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Gerardo Fraga Y Guzman (Hiszpania)
26.08.2017 - Ostrawa (Czechy) ------------ Ex 1 ---- Sędzia: Rocca Folch Yan (Francja)
27.08.2017 - Ostrawa ------------------------ Ex 1 ---- Sędzia: Panek Jaroslav (Czechy)
09.09.2017 - Wrocław ----------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Gina Grob (LI)

Klasa 9 (otwarta)
10.09.2017 - Wrocław ----------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Britta Busse (DE)
21.10.2017 - Rybnik ------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Lenka Venclikova (Cz)
22.10.2017 - Rybnik ------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Steven L. Jones (NO)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (Czempionów)
02.12.2017 - Ołomuniec (Czechy) ---- --- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Wittich Soojarit Alfred
03.12.2017 - Ołomuniec -------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Hornell Henry
30.03.2019 - Poznań ------------------------ Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Eric Rejers (CZ)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
31.03.2019 - Poznań ------------------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Vladimir Isakov
20.04.2019 - Liberec (Czechy) ------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarda Panek (CZ)
21.04.2019 - Liberec ------------------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Katia Pocci (IT)
08.06.2019 - Kraków ------------------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jaana Jurkinen
09.06.2019 - Kraków ------------------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Dorota Szadurska
23.04.2022 - Żilina (Słowacja) ------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Martin Urban (CZ)
Ukończyła tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (wielkich międzynarodowych czempionów)
24.04.2022 - Żilina -------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Mira Fonsen (FI)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja) -------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Dorte Kaae (DK)
12.06.2022 - Koszyce ----------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Ad Bruijn (NL)

Konkurs - ranking
06.05.2018 - Bri Cat Club ------ TOP BRI CAT 2017 - 10 miejsce, kategoria III, młodzież kotki
06.05.2018 - Bri Cat Club ------ TOP BRI CAT 2017 - 15 miejsce, kategoria III, dorosłe kotki
17.06.2018 - Polski Klub Kota Brytyjskiego BRITANIA - TOP 2017 - 3 miejsce w kategorii młodzież (7-10 miesięcy)

Dasha Hari Maya*PL

  • Kolor: szylkret niebieski (BSH g) / female

  • Dasha posiada tytuły: Champion, International Champion, Grand International Champion, Supreme Champion

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10)
08.10.2016 - Ostrawa (Czechy) ------------ Ex 1 ---- Sędzia: Darina Tarabini (Czechy)
09.10.2016 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, NOM BIS, BIV ---- Sędzia: Marie Percynska-Rihova (Cz)
22.10.2016 - Rybnik -------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Steven L. Jones (Norwegia)
23.10.2016 - Rybnik -------------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Philippe De Guerny Ventura (Francja)
03.12.2016 - Ołomuniec (Czechy) -------- Ex 1 ---- Sędzia: Charles Spijker (Holandia)
04.12.2016 - Ołomuniec -------------------- Ex 1, NOM BIS, BIS ---- Sędzia: Lenka Venclikova (Czechy)

Klasa 9 (otwarta)
07.01.2017 - Ostrawa (Czechy) ----------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- Sędzia: Yan Rocha Folch (Francja)
08.01.2017 - Ostrawa ----------------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- Sędzia: Jarda Panek (Czechy
21.01.2017 - Warszawa --------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Helene Reiter (Niemcy)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (czempionów)
07.10.2017 - Ostrawa (Czechy) ----------- Ex 1, CACIB, BIV, NOM BIS -- Sędzia: Margarita Grigorieva
08.10.2017 - Ostrawa ----------------------- Ex 1, CACIB, NOM BIS ---- Sędzia: Elin Hoffner
21.10.2017 - Rybnik ------------------------- Ex 1, CACIB, NOM BIS ---- Sędzia: Magdalena Kudra (PL)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
22.10.2017 - Rybnik -------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Steven L. Jones (NO)
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) ----- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Donatella Mastrangella (I)
17.06.2018 - Żory ----------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Lucka Pankovi (CZ)
30.06.2018 - Brno (Czechy) ----------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarosłav Panek (Cz)
01.07.2018 - Brno ----------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Martin Kabina (CZ)
Uzyskała tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (wielkich międzynarodowych czempionów)
18.08.2018 - Ostrawa (Czechy) ------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Helene Reiter (Niemcy)
19.08.2018 - Ostrawa ------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Jarosław Panek (CZ)
25.08.2018 - Żilina (Słowacja) -------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Charles Spijker
26.08.2018 - Żilina ---------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Natalie Smits-Peelen
02.09.2018 - Wrocław ------------------------ Ex 1, CACS ---- Sędzia: Olga Sizova (RU)
24.08.2019 - Ostrawa (Czechy) ------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Panek Jarda
25.08.2019 - Ostrawa ------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Helene Reiter
12.10.2019 - Ostrawa ------------------------- Ex 1, CACS, BIV, ---- Sędzia: Svetlana Stoliarova (BY)
13.10.2019 - Ostrawa ------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Irek Pruchniak
Uzyskała tytuł: SUPREME CHAMPION (SC)

Klasa 1 (Najwyższych Czempionów)
07.12.2019 - Ołomuniec (Czechy) --------- HONOR PRIZE, NOM BIS ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak
08.12.2019 - Ołomuniec --------------------- HONOR PRIZE, BIV, ---- Sędzia: Lupan Boris


Konkurs- ranking
07.05.2017 - bri cat club ------ TOP BRI CAT - 2016, miejsce 5, kat. młodzież - kotki
06.05.2018 - Bri Cat Club ------ TOP BRI CAT - 2017 - kategoria III, kotki, miejsce 4.
17.06.2018 - Polski Klub Kota Brytyjskiego BRITANIA - TOP 2017 - 1 miejsce w kategorii dorosłe kotki

 

 

Cyganeria Hari Maya*PL

  • Kolor: płowy (fawn) BSH p /gen. ticked

  • Cyganeria posuada tytuły: Champion, International Champipion, Grand International Champion, Distinguished Variety Merit

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta 4-7 miesięcy)
04.06.2016 - Kraków ---------------------- Ex 1, NOM BIS, BIS ---- Sędzia: Vera Vasilieva (Rosja)
05.06.2016 - Kraków ---------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Aina Hauge (Norwegia)
18.06.2016 - Gliwice ---------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Daria Łukasik (Polska)
19.06.2016 - Gliwice ---------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Wendel Stoop (CH)
25.06.2016 - Legionowo ----------------- Ex 1 ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (PL)
26.06.2016 - Legionowo ----------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Henry Hornell (PL)
06.08.2016 - Sopot ------------------------ Ex 1 ---- Sędzia: Marcin Biernaczyk (PL)
07.08.2016 - Sopot ------------------------ Ex 1 ---- Sędzia: Anna Wilczek (PL)
13.08.2016 - Boskovice (Czechy) ------- Ex 1, BIV ---- Sędzia: Anna Wilczek (PL)
14.08.2016 - Boskovice ------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Daria Łukasik (PL)

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
20.08.2016 - Ostrava ---------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Martin Urban (Cz)
21.08.2016 - Ostrava ---------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
08.10.2016 - Ostrava ---------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Sabine Mosch (Szwajcaria)
09.10.2016 - Ostrava ---------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Darina Tarabini
22.10.2016 - Rybnik ----------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Magdalena Kudra (PL)
23.10.2016 - Rybnik ----------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Philippe De Guerny Ventura (FR)
29-30.10.2016 - Wiedeń - FIFe WORLD SHOW ---- Ex 1 ---- Sędzia: Veikko Saarela (Finlandia)

Klasa 9 (otwarta)
03.12.2016 - Ołomuniec (Czechy) ------ Ex 1, CAC ---- Sędzia: Charles Spijker (Holandia)
04.12.2016 - Ołomuniec ------------------ Ex 1, CAC, NOM BIS ---- Sędzia: Tetiana Boiko (Ukraina)
07.01.2017 - Ostrawa (Czechy) --------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Martin Urban (Czechy)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (Czempionów)
08.01.2017 - Ostrawa --------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Jarda Panek (Czechy)
21.01.2017 - Warszawa ------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Irek Pruchniak (Polska)
22.01.2017 - Warszawa ------------------- Ex 1, CACIB, NOM BIS ---- Sędzia: Helene Reiter (DE)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
02.12.2017 - Ołomuniec (Czechy) ------ Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Wittich Soojarit Alfred
03.12.2017 - Ołomuniec ------------------ Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Hornell Henry
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) -- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ----------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Lenka Venclikova (Cz)
01.09.2018 - Wrocław --------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Laura Scholten (NL)
02.09.2018 - Wrocław --------------------- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Gina Grob
Uzyskała tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (Grand International Champion)
06.10.2018 - Rybnik ------------------------ Ex 1, CACS ---- Sędzia: Gerardo Fraga y Guzman (ES)
07.10.2018 - Rybnik ------------------------ Ex 1, CACS ---- Sędzia: Robert Nowak
24.11.2018 - Ołomuniec (Czechy) ------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Henry Hornel
25.11.2018 - Ołomuniec ------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Edstrom Anne-Gro
05.01.2019 - Ostrava (Czechy) ----------- Ex 1, CACS, NOM BIS ---- Sędzia: Jarda Panek
06.01.2019 - Ostrava ----------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Saarela Veikko
16.03.2019 - Stupava (Słowacja) -------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Laura Burani Ferrari (IT)
17.03.2019 - Stupava ---------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Dorota Szadurska (PL)
30.03.2019 - Poznań ----------------------- Ex 1,CACS, BIV --- Sędzia: Eric Rejers (Cz)
Uzyskała tytuł: SUPREME CHAMPION (SC)

Klasa 1 (Supreme Champion)
31.03.2019 - Poznań ----------------------- HONOR PRIZE, BIV, NOM BIS, -- Sędzia: Vladimir Isakov
20.04.2019 - Liberec (Czechy) ----------- HONOR PRIZE, BIV ---- Sędzia: Jarda Panek (CZ)
21.04.2019 - LIBEREC ---------------------- HONOR PRIZE, BIV ---- Sędzia: Katia Pocci (IT)
08.06.2019 - Kraków ----------------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Jaana Jyrkinen (FI)
09.06.2019 - Kraków ----------------------- HONOR PRIZE, BIV ---- Sędzia: Dorota Szadurska (PL)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja) ----------- HONOR PRIZE ---- sędzia: Martin Urban (CZ)
24.04.2022 - Żilina ------------------------- HONOR PRIZE, BIV ---- sedzia: Mira Fonsen (FI)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja) ------- HONOR PRIZE, BIV, NOM BIS, BOS -- sędzia Dorte Kaae (DK)
12.06.2022 - Koszyce ---------------------- HONOR PRIZE, BIV ---- sędzia: Ad Bruijn (NL)
Zdobyła prestiżowy tytuł: DISTINGUISHED VARIETY MERIT (DVM)

Wystawy Specjalistyczne BRI 

 25.06.2016 - Legionowo - BRI Special Show - NOM BIS ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (PL)

Konkurs (ranking)

Felis Polonia ------- SUPER KOT 2016 - 4 miejsce, kat. III, młodzież i kocięta
07.05.2017 - bri cat club -------------- TOP BRI CAT - 2016miejsce 2, kat. młodzież - kotki
07.05.2017 - bri cat club -------------- TOP BRI CAT - 2016miejsce 14, kat. dorosłe kotki
06.05.2018 - BRI CAT CLUB ---------- TOP BRI CAT - 2017miejsce 7, kat. III, dorosłe kotki

17.06.2018 - Polski Klub Kota Brytyjskiego BRITANIA - TOP 2016miejsce 4 w kategorii dorosłe kotki

 

RU*Alimur's Xaviera (vel Papusza)

  • Kolor: szylkret niebieski BSH g /female

  • Papusza posiada tytuły: Champion, International Champion, Grand International Champion, Supreme Champion

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
06.12.2014 - Ołomuniec (Czechy) -------- Ex 2 ---- Sędzia: Venclikova Lenka (Czechy)
07.12.2014 - Ołomuniec -------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Panek Jarda (Czechy)

Klasa 9 - (otwarta - kotów dorosłych)
21.02.2015 - Warszawa --------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Sara Viuha (Finlandia)
22.02.2015 - Warszawa --------------------- Ex 1, CAC, BIV ---- Sędzia: Charles Spijker (Holandia)
07.03.2015 - Wrocław ----------------------- Ex 2 ---- Sędzia: Pan Martin Kabina (Czechy)
08.03.2015 - Wrocław ----------------------- Ex 2 ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (Polska)
21.03.2015 - Bratysława (Słowacja) ----- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Fabio Brambilla (Włochy)
Uzyskała tytuł: CHAMPION

Klasa 7 - Czempionów
22.03.2015 - Bratysława ------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Lena Venclikova (Czechy)
01.05.2015 - Ostrawa (Czechy) ----------- Ex 2 ---- Sędzia: Laura Scholten (Holandia)
02.05.2015 - Żilina (Słowacja) ------------ Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Elena Noskova (Rosja)
03.05.2015 - Cieszyn (Polska) ------------- Ex 2 ---- Sędzia: Vladimir Isakov (Białoruś)
09.05.2015 - MOST (Czechy) --------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak (Polska)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 - Międzynarodowych Czempionów
10.05.2015 - MOST --------------------------- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Vinkel Marina (Estonia)
06.06.2015 - Kraków ------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (Polska)
07.06.2015 - Kraków ------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Dorota Szadurska (Polska)
20.06.2015 - Płock ---------------------------- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Yan Rocha Folch (Francja)
21.06.2015 - Płock ---------------------------- Ex 1, CAGCIB, BIV ---- Sędzia: Petra Snajdrova (Czechy)
27.06.2015 - Brno (Czechy) ----------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Lena Venclikova (Czechy)
28.06.2015 - Brno ----------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Panek Jarda (Czechy)
18.07.2015 - Rybnik -------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Dorota Szadurska (Polska)
Uzyskała tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (Wielkich Międzynarodowych Czempionów)
19.07.2015 - Rybnik -------------------------- Ex 1, CACS, NOM BIS ---- Sędzia: Eric Reijers (Czechy)
13.08.2016 - Boskovice (Czechy) ---------- Ex 1, CACS, NOM BIS, BIS -- S: Grażyna Laskowska-Malaga
14.08.2016 - Boskovice ---------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Anna Wilczek (PL)
20.08.2016 - Ostrava (Czechy) ------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Eric Reijers (Cz)
21.08.2016 - Ostrava ------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
08.10.2016 - Ostrava ------------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Darina Tarabini
09.10.2016 - Ostrava ------------------------- Ex 1, CACS, NOM BIS -- Sędzia Marie Percynska-Rihova
29-30.10.2016 - Wiedeń - FIFe WORLD SHOW --- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Jorgen Billing (Dania)
29.04.2017 - Frydek Mystek (Czechy) -------- Ex 1, CACS, NOM BIS, BOS --- Sędzia: Satu Hamalainen (FI)
Uzyskała tytuł: SUPREME CHAMPION (SC)

Klasa 1 (Supreme Championów)
30.04.2017 - Żilina (Słowacja) ------------- Ex 1, PH ---- Sędzia: Helene Lis (SE)
03.06.2017 - Kraków ------------------------- Ex 1, PH, NOM BIS ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
17.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1, PH, NOM BIS ---- Sędzia: Dorota Szadurska (PL)
18.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1, PH ---- Sędzia: Gerardo Fraga Y Guzman (ES)
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) ---- Ex 1, PH ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ------------------- Ex 1, PH ---- Sędzia: Donatella Mastrangella (I)
18.08.2018 - Ostrawa (Czechy) ------------ Ex 1, PH ---- Sędzia: Helene Reiter (Niemcy)
19.08.2018 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, PH ---- Sędzia: Jarosław Panek (CZ)

Konkurs (ranking)

25.06.2016 - bri cat club --------- TOP BRI CAT - 2015 - miejsce 9, kategoria - dorosłe kotki
07.05.2017 - bri cat club --------- TOP BRI CAT - 2016, miejsce 10, kat. dorosłe kotki
06.05.2018 - BRI CAT CLUB --------- TOP BRI CAT - 2017, miejsce 8, kat. III, dorosłe kotki
17.06.2018 - Polski Klub Kota Brytyjskiego BRITANIA - TOP 2016, miejsce 6 w kategorii dorosłe kotki

Nina Bonopartovna of Kotoffski*RU

  • Kolor: płowy (fawn) - BSH p / gen ticked

  • Nina posiada tytuły: Champion, International Champion, Grand International Champion, Supreme Champion <3

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
15.02.2014 - Bielsko-Biała --------- Ex 1 ---- Sędzia: Sirpa Lindelof (Szwecja)
16.02.2014 - Bielsko-Biała --------- Ex 1 ---- Sędzia: Charles Spijker (Holandia)

Klasa 9 (otwarta - kotów dorosłych)
07.06.2014 - Kraków ---------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ----Sędzia: Dieter Filler (Szwajcaria)
08.06.2014 - Kraków ---------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Anne Paloluome (Finlandia)
19.07.2014 - Gliwice ----------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- Sędzia: Henry Hornell (Polska)
Uzyskała tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (Czempionów)
20.07.2014 - Gliwice ----------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Vesna Riznar-Resetic (Chorwacja)
16.08.2014 - Ostrava (Czechy) ---- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Panek Jarda (Czechy)
17.08.2014 - Ostrava ---------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Reijers Eric (Czechy)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (Międzynarodowych Czempionów)
30.08.2014 - Żilina (Słowacja) ---- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Yan Rocha-Folch (Francja)
31.08.2014 - Żilina ------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak (Polska)
06.09.2014 - Wrocław --------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Carin Sahlberg (Finlandia)
07.09.2014 - Wrocław --------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Angelika Kneifel (Niemcy)
04.10.2014 - Ostrawa --------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Darina Tarabini (Czechy)
05.10.2014 - Ostrawa --------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Pani Helene Reiter (Niemcy)
Uzyskała tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (Wielkich Międzynarodowych Czempionów)
06.06.2015 - Kraków ---------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Henry Hornel (Polska)
07.06.2015 - Kraków ---------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Dorota Szadurska (Polska)
20.06.2015 - Płock ------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Nathalie Smits-Peelen (Holandia)
21.06.2015 - Płock ------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Petra Snajdrova (Czechy)
27.06.2015 - Brno (Czechy) -------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Lena Venclikova (Czechy)
28.06.2015 - Brno -------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Martin Kabina (Czechy)
18.07.2015 - Rybnik ----------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Eric Reijers (Czechy)
19.07.2015 - Rybnik ----------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Philippe De Guerny Ventura (Francja)
13.08.2016 - Boskovice (Czechy) ---- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Anna Wilczek (Polska)
Uzyskała tytuł: SUPREME CHAMPION (SC)

Klasa 1 (Supreme Champion)
14.08.2016 - Boskovice ------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Daria Łukasik (Polska)

Wystawy specjalistyczne BRI

07.05.2017 - bri cat club --------- TOP BRI CAT - 2016, miejsce 15, kat. dorosłe kotki

 

Maggie Tycat *PL (vel Sawana)

  • Kolor: czekoladowy - BSH b / female

  • Nasza Sawanka - 10-ta rocznica urodzin!

  • Sawanka posiada tytuły: Champion i Inernational Champion

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA


Klasa 11 (młodzież 6-10 miesięcy)
21.07.2012 - Cieszyn (Polska) ---------- ocena: EX 2 ---- Sędzia: Rolf Voehringer (Szwajcaria)
22.07.2012 - Cieszyn ---------------------- ocena: EX 1 ---- Sędzia: Anna Wilczek (Polska)

Klasa 9 (otwarta)
01.12.2012 - Ołomuniec (Czechy) ----- ocena: EX 1, CAC, BIV ---- Sędzia: Lena Venclikova (Czechy)
02.12.2012 - Ołomuniec ----------------- ocena: EX 1, CAC ---- Sędzia: Donatella Mastrangelo (Włochy)
19.01.2013 - Koszyce (Słowacja) ------ ocena: EX 1, CAC ---- Sędzia: Thea Friskovec (Słowenia)
Uzyskała tytuł: CHAMPION

Klasa 7 (czempionów)
20.01.2013 - Koszyce --------------------- ocena: EX 1, CACIB ---- Sędzia: Eric Reijers (Czechy)
02.03.2013 - Brzeg (Polska) ------------- ocena: EX 1, CACIB ---- Sędzia: Olga Sizova (Rosja)
03.03.2013 - Brzeg ------------------------- ocena: Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Louis Coste (Francja)
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION

_____________________________________

MIOT A
Klasa 16 (3-6 miesięcy)
07.09.2013 - Głogów (Polska) ----------- ocena: 3 ---- Sędzia: Olga Sizova (Rosja)
08.09.2013 - Głogów ----------------------- ocena: 2 ---- Sędzia:Helene Reiter (Niemcy)