Derwisz Hari Maya*PL

  • Kolor cynamonowy (BSH o)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
16.07.2022 - Cieszyn (Polska) ---------------- Ex 1, NOM BIS ---- sędzia Magdalena Kudra (PL)
17.07.2022 - Cieszyn --------------------------- Ex 1 ---- sędzia Robert Nowak (PL)

klasa 9 (otwarta)
20.08.2022 - Ostrawa (Czechy) -------------- Ex 1, CAC ---- sędzia Jarda Panek (CZ)
21.08.2022 - Ostrawa -------------------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- sędzia Irek Pruchniak (PL)
28.08.2022 - Żilina (Słowacja) --------------- Ex 1, CAC, NOM BIS ---- sędzia Vladimir Isakov (BY)
Uzyskał tytuł: CHAMPION (CH)

Elegant Hari Maya*PL

  • Kolor czekoladowy (BLH b)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
16.07.2022 - Cieszyn (Polska) ------------- Ex 1, ---- sędzia Magdalena Kudra (PL)
17.07.2022 - Cieszyn ------------------------ Ex 1, ---- sędzia Henry Hornell (PL)

Klasa 10 (kastratów)
20.08.2022 - Ostrawa (Czechy) ----------- Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS --- sędzia Jarosław Panek
21.08.2022 - Ostrawa ----------------------- Ex 1, CAP, NOM BIS, BIS --- sędzia Helene Reiter
28.08.2022 - Źilina (Słówacja) ------------ Ex 1, CAP ---- sędzia Charles Spijker (BY)
Uzyskał tytuł: PREMIOR (PR)

Baron Hari Maya*PL

  • Kolor niebieski (BSH a)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja)------- Ex 1, NOM BIS ---- sędzia Olga Komissarova (EE)
12.06.2022 - Koszyce --------------------- Ex 1, NOM BIS ---- sędzia Dorte Kaae (DK)

Z'Seshomaru Hari Maya*PL

  • Kolor płowy (BSH p)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 11 (młodzież)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja)----------- Ex 1 ---- sędzia Martin Urban (CZ)
24.04.2022 - Żilina ------------------------- Ex 1, NOM BIS ---- sędzia Mira Fonsen (FI)

Klasa 9 (otwarta)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja)------- Ex 1, CAC, sędzia Dorte Kaae (DK)
12.06.2022 - Koszyce --------------------- Ex 1, CAC, NOM BIS, sędzia Mr Ad Bruijn (NL)
20.08.2022 - Ostrawa (Czechy) --------- Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS, -- sędzia Gerardo Fraga y Guzman (ES)
Uzyskał tytuł: CHAMPIOM (CH)

Klasa 7 (czempionów)
21.08.2022 - Ostrawa --------------------- Ex 1, CACIB, BIV ---- sędzia Helene Reiter

Ali-Pasza Hari Maya*PL

  • Kolor liliowy (BSH b)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 9 (otwarta)
23.04.2022 - Żilina (Słowacja)---------- Ex 1, CAC ---- sędzia Martin Urban (CZ)
24.04.2022 - Żilina ------------------------ Ex 1, CAC ---- sędzia Mira Fonsen (FI)
11.06.2022 - Koszyce (Słowacja)------- Ex 1, CAC ---- sędzia Olga Komissarova (EE)
Uzyskał tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (czempionów)
12.06.2022 - Koszyce --------------------- Ex 1, CACIB, NOM BIS ---- sędzia Dorte Kaae (DK)
17.07.2022 - Cieszyn (Polska) ---------- Ex 1, CACIB, BIV, NOM BIS ---- sędzia Robert Nowak (PL)
20.08.2022 - Ostrawa (Czechy) -------- Ex 1, CACIB ---- sędzia Irek Pruchniak (PL)
Uzyskał tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
21.08.2022 - Ostrawa --------------------- Ex 1, CAGCIB ---- sędzia Jarda Panek (CZ)
28.08.2022 - Źilina (Słowacja) ---------- Ex 1, CAGCIB ---- sędzia Charles Spijker (BY)

Kmicic Hari Maya*PL

  • Kolor czekoladowy (BSH b)

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 ( kocięta 4-7 miesięcy)
18.08.2018 - Ostrawa -------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Jarosław Panek (CZ)
19.08.2018 - Ostrawa -------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Philippe de Guerny Ventura

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
24.11.2018 - Ołomuniec (Czechy) ----------- Ex 1 ---- Sędzia: Edstrom Anne-Gro
25.11.2018 - Ołomuniec ----------------------- Ex 1,  BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Jarda Panek

Klasa 9 (otwarta)
05.01.2019 - Ostrava (Czechy) --------------- Ex 1, CAC Sędzia: Marek Chadaj (PL)
06.01.2019 - Ostrava --------------------------- Ex 1, CAC Sędzia: Fraga y Guzman Gerardo (ES)
16.03.2019 - Stupava (Słowacja) ------------ Ex 1, CAC ---- Sędzia: Jaana Iyrkanen
Uzyskał tytuł: CHAMPION (CH)

Klasa 7 (miedzynarodowych czempionów)
17.03.2019 - Stupava -------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Laura Burani Ferrari (IT)
20.04.2019 - Liberec (Czechy) --------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Lenka Venclikova
21.04.2019 - Liberec --------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Jarda Panek
Uzyskał tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (Wielkich międzynarodowych czempionów)
11.05.2019 - Warszawa ----------------------- Ex 2 ---- Sędzia: Lenka Venclikova
12.05.2019 - Warszawa ----------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Marzena Włodarczyk
07.03.2020 - Wrocław ------------------------ Ex 1, CAGCIB, BIV ---- Sędzia: Britta Busse (DE)
08.03.2020 - Wrocław ------------------------ Ex 1, CAGCIB, BIV ---- Sędzia: Marzena Włodarska

Flamenco Hari Maya*PL

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 9 (otwarta)
05.05.2018 - Warszawa ................................. Ex 1, CAC .... Sędzia - Tomoko Vlatch (AT)
06.05.2018 - Warszawa ................................. Ex 1, CAC .... Sędzia - Charles Spijker (NL)
02.06.2018 - Kraków ..................................... Ex 1, CAC .... Sędzia - Gerardo Fraga Y Guzman (ES)
Uzyskał tytuł: CHAMPION

Klasa 7 (czempionów)
03.06.2018 - Kraków ..................................... Ex 1, CACIB .... Sędzia - Jarosław Panek (CZ)
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) ........... Ex 1, CACIB .... Sędzia - Jarosław Panek + (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ............................. Ex 1, CACIB .... Sędzia - Donatella Mastrangella (I)
Uzyskał tytuł:  INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (wielkich międzynarodowych czempionów)
24.11.2018 - Ołomuniec (Czechy) ------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Edstrom Anne-Gro
25.11.2018 - Ołomuniec ------------------------ Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarda Panek
06.03.2019 - Stupava (Słowacja) ------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia:Jaana Jyrkinen
07.03.2019 - Stupava ---------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Laura Burani Ferrari (IT)
20.04.2019 - Liberec (Czechy) ----------------- Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS --- Sędzia: Lenka Venclikova
21.04.2019 - Liberec ----------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Jarda Panek
11.05.2019 - Warszawa ------------------------- Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Lenka Venclikova

Uzyskał tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION (GIC)

Klasa 3 (największych czempionów)
12.05.2019 - Warszawa ------------------------- Ex 1, CACS, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Marzena Włodarczyk

 

 

Volverin Daymon*PL

  • Volverin posiada tytuły: Champion, International Champion, Grand International Champion, Supreme Champion, Distinguished Variety Merit

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta 4-7 miesięcy)
07.01.2017 - Ostrawa (Czechy) ------------- Ex 1 ---- Sędzia: Yan Rocha Folch (Francja)
08.01.2017 - Ostrawa ------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Martin Urban (Czechy)

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
06.05.2017 - Warszawa ---------------------- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Steven L. Jones (Norwegia)
07.05.2017 - Warszawa ---------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Thea Friskovec (CH)

Klasa 9 (otwarta)
17.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Marcin Bednarczyk (PL)
18.06.2017 - Gliwice ------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Gerardo Fraga Y Guzman (Hiszpania)
09.09.2017 - Wroclaw ----------------------- Ex 1, CAC, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Yan Roca Folch (FR)
Uzyskał tytuł: CHAMPION

Klasa 7 (czempionów)
27.08.2017 - Ostrawa (Czechy) ------------ Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Panek Jaroslav (Czechy)
10.09.2017 - Wrocław ----------------------- Ex 1, CACIB, BIV, NOM BIS --- Sędzia: Olga Sizowa (RU)
07.10.2017 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Joeri Vanrusselt
Uzyskał tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Klasa 5 (międzynarodowych czempionów)
08.10.2017 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, CAGCIB, BIV ---- Sędzia: Elin Hoffner
21.10.2017 - Rybnik -------------------------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Lenka Venclikova (Cz)
22.10.2017 - Rybnik -------------------------- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Elin HofFner
02.12.2017 - Ołomuniec (Czechy) -------- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Marcin Bednarczyk (PL)
03.12.2017 - Ołomuniec -------------------- Ex 1, CAGCIB, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: L. Jones Steven (NO)
09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) ----- Ex 1 CAGCIB ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
Uzyskał tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

Klasa 3 (wielkich międzynarodowych czempionów)
10.06.2018 - Partyzanske ------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Lenka Venclikova (CZ)
30.06.2018 - Brno (Czechy) ---------------- Ex 1, CACS, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Knyova Linda (CZ)
01.07.2018 - Brno ---------------------------- Ex 1, CACS, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
18.08.2018 - Ostrawa (Czechy) ------------ Ex 1, CACS ---- Sędzia: Helene Reiter (Niemcy)
19.08.2018 - Ostrawa ------------------------ Ex 1, CACS ---- Sędzia: Rocha Folch Yan (FR)
25.08.2018 - Żilina (Słowacja) ------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Charles Spijker
26.08.2018 - Żilina --------------------------- Ex 1, CACS, BIV ---- Sędzia: Nathalie Smits-Peelen
01.09.2018 - Wrocław ----------------------- Ex 1, CACS, BIV ---- Sędzia: Pia Nurup
02.09.2018 - Wrocław ----------------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Olga Sizowa (RU)
Uzyskał tytuł: SUPREME CHAMPION (SC)

Klasa 1 (Supreme Championów)
06.10.2018 - Rybnik ------------------------- PH ---- Sędzia: Robert Nowak
07.10.2018 - Rybnik ------------------------- PH ---- Sędzia: Anna Wilczek
24.08.2019 - Ostrawa (Czechy)---------------- PH ---- Sędzia: Helene Reiter
25.08.2019 - Ostrawa ------------------------ PH ---- Sędzia: Fraga y Guzman Gerardo
07.09.2019 - Wrocław ------------------------ PH, BIV ---- Sędzia: Pia Nyrup (DK)
08.09.2019 - Wrocław ------------------------ PH, BIV ---- Sędzia: Gina Grob (LI)
12.10.2019 - Ostrawa (Czechy) --------------- PH, ---- Sędzia: Irek Pruchniak
13.10.2019 - Ostrawa ------------------------ PH, NOM BISBIV (<-- 11-ty BIV) ---- Sędzia: Tetiana Boiko
Zdobył prestiżowy tytuł: DISTINGUISHED VARIETY MERIT (DVM)

Konkurs - ranking

06.05.2018 - Bri Cat Club ------ TOP BRI CAT 2017 - 4 miejsce, kategoria III, młodzież kocury
06.05.2018 - Bri Cat Club ------ TOP BRI CAT 2017 - 8 miejsce, kategoria III, dorosłe kocury
17.06.2018 - Polski Klub Kota Brytyjskiego BRITANIA - TOP 2017 - 2 miejsce, kat. dorosłe kocury

 

Aslan Hari Maya*PL

  • Aslan posiada tytuły: Champion, International Champion, Grand International Champion, Supreme Champion

 

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta 3-6 miesięcy)
16.11.2013 - Żory (Polska) ----- Ocena: Ex 1 ---- Sędzia: Lili Anciau (Portugalia)
17.11.2013 - Żory (Polska) ----- Ocena: Ex 1 ---- Sędzia: Sirpa Lindelof (Szwecja)

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
15.02.2014 - Bielsko Biała (Polska) ---- Ex 1, NOM BIS ---- Sędzia: Charles Spijker (Holandia)
16.02.2014 - Bielsko Biała (Polska) ---- Ex 1, BIV ---- Sędzia: Tetyana Boiko (Ukraina)

Klasa 9 (otwarta - kotów dorosłych)
05.04.2014 - Jaworzno (Polska) -------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Tetyana Boiko (Ukraina)
06.04.2014 - Jaworzno (Polska) -------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Marek Chadaj (Polska)
07.06.2014 - Kraków (Polska) ----------- Ex 1, CAC, BIV ---- Sędzia: Darina Tarabini (Czechy)
Uzyskał tytuł: CHAMPION

Klasa 7 (czempionów)
08.06.2014 - Kraków (Polska) ------ Ex 1, CACIB, BIV, NOM BIS ---- Sędzia: Jan Rocha-Folch (Francja)
19.07.2014 - Gliwice (Polska) ------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak (Polska)
16.08.2014 - Ostrawa (Czechy) ----- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Jan Rocha-Folch (Francja) i Panek Jarda (CZ)
Uzyskał tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION

Klasa 5 (Międzynarodowych Czempionów)
17.08.2014 - Ostrawa (Czechy) ---- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Panek Jarda (Czechy)
30.08.2014 - Żilina (Słowacja) ----- Ex 1, CAGCIB, BIV ---- Sędzia: Jan Rocha-Folch (Francja)
31.08.2014 - Żilina (Słowacja) ----- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak (Polska)
06.09.2014 - Wrocław (Polska) ---- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Carin Sahlberg (Finlandia)
07.09.2014 - Wrocław (Polska) ---- Ex 1, CAGCIB, NOM BIS ---- Sędzia: Angelika Kneifel (Niemcy)
04.10.2014 - Ostrawa (Czechy) ---- Ex 1, CAGCIB ---- Sędzia: Martin Kabina (Czechy)
Uzyskał tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION

Klasa 3 (Wielkich Międzynarodowych Czempionów)
05.10.2014 - Ostrawa ---------------- Ex 1, CACS ---- Helene Reiter (Niemcy)
25-26.10.2014 - Praga - FIFE WORLD SHOW ---- Ex1, CACS ---- Sędzia: Anne Paloluoma (Finlandia)
06.12.2014 - Ołomuniec ------------- Ex 1, CACS, NOM BIS ---- Sędzia: Mastrangello Donatella (Włochy)
06.12.2014 - Ołomuniec ------------- Ex 1, CACS, NOM BIS ---- Sędzia: Venclikova Lenka (Czechy)
21.02.2015 - Warszawa -------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Sara Viuha (Finlandia)
22.02.2015 - Warszawa -------------- Ex 1, CACS, BIV ---- Sędzia Charles Spijker (Holandia)
07.03.2015 - Wrocław ---------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (Polska)
08.03.2015 - Wrocław ---------------- Ex 1, CACS, NOM BIS ---- Sędzia: Martin Kabina (Czechy)
21.03.2015 - Bratysława ------------- Ex 1, CACS ---- Sędzia: Fabio Brambilla (Włochy)
Uzyskał tytuł: SUPREME CHAMPION / EUROPEAN CHAMPION

Klasa 1 (Europejskich Czempionów)
22.03.2015 - Bratysława ------------- Ex 1, HONOR PRIZE ---- Sędzia: Venclikova Lenka (Czechy)
01.05.2015 - Ostrava ------------------ PH, NOM BIS ---- Sędzia: Elena Noskova (Rosja)
02.05.2015 - Żilina --------------------- PH ---- Sędzia: Sebastian Pruchniak (Polska)
03.05.2015 - Cieszyn ------------------ PH ---- Sędzia: Vladimir Isakow (Białoruś)
09.05.2015 - MOST (Czechy) -------- PH ---- Sędzia: Martti Peltonen (Szwecja)
10.05.2015 - MOST -------------------- PH, NOM BIS ---- Sędzia: Marina Vinkel (Estonia)
18.07.2015 - Rybnik ------------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Dorota Szadurska (Polska)
19.07.2015 - Rybnik ------------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Philippe De Guerny Ventura (Francja)
05.03.2016 - Wrocław ----------------- PH ---- Sędzia: Gina Grob (Lichtensztajn)
06.03.2016 - Wrocław ----------------- PH ---- Sędzia: Laura Burani-Ferrari (Włochy)
04.06.2016 - Kraków ------------------ PH, NOM BIS ---- Sędzia: Grażyna Laskowska-Malaga (PL)
05.06.2016 - Kraków ------------------ HONOR PRIZE ---- Sędzia: Vera Vasilieva (Rosja)
18.06.2016 - Gliwice ------------------ PH, NOM BIS ---- Sędzia: Jurgita Gustaitiene (LT)
19.06.2016 - Gliwice ------------------ HONOR PRIZE ---- Sędzia: Britta Busse (DE)
25.06.2016 - Legionowo ------------- PH, BIV ---- Sędzia: Ireneusz Pruchniak (PL)
26.06.2016 - Legionowo -------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Laura Burani-Ferrari (IT)
26.08.2017 - Ostrawa (Czechy) ----- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Rocca Folch Yan (Francja)
27.08.2017 - Ostrawa ----------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Isakov Vladimir (BY)

09.06.2018 - Partyzanske (Słowacja) --- PH, NOM BIS ---- Sędzia: Jarosłav Panek (CZ)
10.06.2018 - Partyzanske ---------------- HONOR PRIZE ---- Sędzia: Donalella Mastrangella (I)

 

Konkurs (ranking)

25.06.2016 - bri cat club ------------ TOP BRI CAT 2015 - miejsce 11, kat. dorosłe kocury
Felis Polonia ------- SUPER KOT 2016 - 4 miejsce, kat. III, dorosłe kocury
07.05.2017 - bri cat club ------------ TOP BRI CAT 2016 - miejsce 9, kat. III, dorosłe kocury