ARCHIWUM - KOTKI/ FEMALE - WYSTAWY/ SHOW
Do tej archiwalnej zakładki zostały przeniesione osiągnięcia wystawowe naszych kotek,
które są już wyłączone z programu hodowlanego, zostały wysterylizowane i opuściły hodowlę. 
Są w swoich nowych domach <3
 

Markiza Hari Maya*PL

  • Kolor liliowy (BSH c)

  • Pamiątka pożegnania Markizy do nowego domu

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta)
06.10.2018 - Rybnik ------------------------------------- Ex 1, BIV ---- Sędzia Robert Nowak
07.10.2018 - Rybnik ------------------------------------- Ex 1, BIV ---- Sędzia Anna Wilczek

Klasa 11 (młodzież 7-10 miesięcy)
24.11.2018 - Ołomuniec (Czechy) ------------------- Ex 1, MOM BIS ---- Sędzia: Edstrom Anne-Gro
25.11.2018 - Ołomuniec ------------------------------- Ex 1 ---- Sędzia: Helene Reiter

Klasa 9 (otwarta)
27.04.2019 - Frydek Mistek (Czechy) --------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Alexey Shchukin
24.08.2019 - Ostrawa (Czechy) ---------------------- Ex 2 ---- Sędzia: Helene Reiter
25.08.2019 - Ostrawa ---------------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Fraga y Guzman Gerardo
07.09.2019 - Wrocław --------------------------------- Ex 1, CAC ---- Sędzia: Pia Nyrup (DK)
Uzyskała tytuł CHAMPION (CH)

Klasa 7 (czempionów)
08.09.2019 - Wrocław --------------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Gina Grob (LI)
12.10.2019 - Ostrawa (Czechy) --------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Irek Pruchniak (PL)
13.10.2019 - Ostrawa --------------------------------- Ex 1, CACIB ---- Sędzia: Tetiana Bojko
Uzyskała tytuł: INTERNATIONAL CHAMPION (IC)

Geisha Hari Maya*PL

  • Kolor liliowy (BSH c)

  • Pamiątka pożegnania Geishy do nowego domku

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 12 (kocięta 4-7 miesięcy)
02.12.2017 - Ołomuniec (Czechy)---------- Ex 1 - sędzia: Bednarczyk Marcin (PL)
03.12.2017 - Ołomuniec --------------------- Ex 1 - sędzia: L. Jones Steven (NO)

Hellada Hari Maya*PL

  • Kolor płowy (BSH p)

  • Pamiątka pożegnania Hellady do nowego domku. Obie z Geishą zamieszkały razem.

WYSTAWY MIĘDZYNARODOWE - OSIĄGNIĘCIA

Klasa 9 (otwarta)
30.03.2019 - Poznań - Polska ---------- Ex 1, CAC, Sędzia: Eric Rejers (CZ)
31.03.2019 - Poznań --------------------- Ex 1, CAC, Sędzia: Vladimir Isakov (RU)
20.04.2019 - Liberec (Czechy) --------- Ex 1, CAC, Sędzia: Panek Jarda (CZ)
21.04.2019 - Liberec --------------------- Ex 1, CAC, Sędzia: Pocci (nie zmieniona klasa)
Uzyskała tytuł CHAMPION (CH)

Klasa 7 czempionów
08.06.2020 - Kraków ------------------- Ex 1, CACIB, Sędzia: Joanna Jyrkinen (FI)
09.06.2020 - Kraków ------------------- Ex 1, CACIB, Sędzia: Dorota Szadurska (PL)